Informacje dodatkowe
| Waga | 11,4 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 45cm |
| Kamień | Z kamieniem |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Motywy | Serce |
| Próba | 925 |
570,00 zł
Na stanie
| Długość łańcuszka: | 40 – 45 cm |
| Szerokość łańcuszka : | 0,2 cm |
| Waga ok.: | ∼ 11,3 g |
| Materiał: | srebro rodowane, próba 925 |
| Zawieszka : | 1,2 cm |
| Waga | 11,4 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 45cm |
| Kamień | Z kamieniem |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Motywy | Serce |
| Próba | 925 |