Informacje dodatkowe
| Waga | 6,4 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 50cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Próba | 925 |
| Splot | Pancerka |
224,00 zł
Na stanie
| Długość łańcuszka: | 50 cm |
| Szerokość : | 0,3 cm |
| Waga ok.: | ∼ 6,4 g |
| Waga | 6,4 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 50cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Próba | 925 |
| Splot | Pancerka |