Informacje dodatkowe
| Waga | 4,3 g |
|---|---|
| Długość bransoletki | 19 cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Motywy | Serce |
| Próba | 925 |
215,00 zł
Na stanie
| Długość łańcuszka: | 18 – 19 cm |
| Szerokość łańcuszka : | 0,2 cm |
| Waga ok.: | ∼ 4,3 g |
| Średnica po zapięciu | |
| Waga | 4,3 g |
|---|---|
| Długość bransoletki | 19 cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Motywy | Serce |
| Próba | 925 |