Informacje dodatkowe
| Waga | 2,3 g |
|---|---|
| Długość bransoletki | 18 cm |
| Kolor Kruszcu | Pozłacane srebro |
| Metal | Srebro |
| Motywy | Serce |
| Próba | 925 |
115,00 zł
Na stanie
| Długość łańcuszka: | 18,9 cm |
| Szerokość łańcuszka : | 0,1 cm |
| Waga ok.: | ∼ 2,3 g |
| Średnica po zapięciu | |
| Waga | 2,3 g |
|---|---|
| Długość bransoletki | 18 cm |
| Kolor Kruszcu | Pozłacane srebro |
| Metal | Srebro |
| Motywy | Serce |
| Próba | 925 |