Informacje dodatkowe
| Waga | 3,8 g |
|---|---|
| Kamień | Bez kamienia |
| Metal | Srebro |
| Próba | 925 |
| Rozmiar pierścionka | 17 |
190,00 zł
| Waga ok.: | 3,8- 4,3 g |
| Materiał: | srebro oksydowane, próba 925 |
| Kamień: | brak |
| Waga | 3,8 g |
|---|---|
| Kamień | Bez kamienia |
| Metal | Srebro |
| Próba | 925 |
| Rozmiar pierścionka | 17 |