Informacje dodatkowe
| Waga | 10,9 g |
|---|---|
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Próba | 925 |
545,00 zł
Na stanie
| Długość łańcuszka: | ∼ 90 cm |
| Szerokość łańcuszka : | 0,1 cm |
| Waga ok.: | 10,9g |
| Materiał: | srebro rodowane, próba 925 |
| Zawieszka: | brak |
| Waga | 10,9 g |
|---|---|
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Próba | 925 |