Informacje dodatkowe
| Waga | 6,1 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 44 cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Próba | 925 |
305,00 zł
Na stanie
| Długość łańcuszka: | 41-44 cm |
| Szerokość łańcuszka : | 0,2 cm |
| Waga ok.: | ∼ 6,1 |
| Materiał: | srebro rodowane, próba 925 |
| Zawieszka: | 2,0 cm |
| Waga | 6,1 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 44 cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Próba | 925 |