Informacje dodatkowe
| Waga | 7,9 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 45cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Motywy | Serce |
| Próba | 925 |
395,00 zł
Na stanie
| Długość łańcuszka: | 41- 46 cm |
| Szerokość łańcuszka : | 0,1 cm |
| Waga ok.: | ∼ 7,9 g |
| Materiał: | srebro rodowane, próba 925 |
| Zawieszka: | wysokość ok: 1,7 cm |
| Waga | 7,9 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 45cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Motywy | Serce |
| Próba | 925 |