Informacje dodatkowe
| Waga | 11,2 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 42cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Próba | 925 |
560,00 zł
Na stanie
| Długość łańcuszka najkrótszego: | 30 -41,5 cm |
| Szerokość łańcuszka : | 0,1 cm |
| Waga ok.: | ∼ 11,2 g |
| Materiał: | srebro rodowane, próba 925 |
| Zawieszka (: |
| Waga | 11,2 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 42cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Próba | 925 |