Informacje dodatkowe
| Waga | 5,1 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 42cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Próba | 925 |
255,00 zł
Na stanie
| Długość łańcuszka: | 42,5 cm |
| Szerokość łańcuszka : | 0,1 cm |
| Waga ok.: | ∼ 5,1 g |
| Materiał: | srebro rodowane, próba 925 |
| Zawieszka : | 5,0 cm |
| Waga | 5,1 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 42cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Próba | 925 |