Informacje dodatkowe
| Waga | 4 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 45cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Motywy | Serce |
| Próba | 925 |
200,00 zł
Na stanie
| Długość łańcuszka: | 42- 45 cm |
| Szerokość łańcuszka : | 0,1 cm |
| Waga ok.: | ∼ 4,0 g |
| Materiał: | srebro rodowane, próba 925 |
| Zawieszka: | dwa serca o wysokości: 4 cm |
| Waga | 4 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 45cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Motywy | Serce |
| Próba | 925 |