Informacje dodatkowe
| Waga | 7,9 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 44 cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Próba | 925 |
474,00 zł
Na stanie
| Długość łańcuszka najkrótrzego: | 40 -44,5 cm |
| Szerokość łańcuszka : | 0,1 cm |
| Waga ok.: | ∼ 7,9 g |
| Materiał: | srebro rodowane, próba 925 |
| Zawieszka : |
| Waga | 7,9 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 44 cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Próba | 925 |