Informacje dodatkowe
| Waga | 4,4 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 44 cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Motywy | Drzewko szczęścia |
| Próba | 925 |
220,00 zł
Na stanie
| Długość łańcuszka: | 40,5 – 44,5 cm |
| Szerokość łańcuszka : | 0,2 cm |
| Waga ok.: | ∼ 4,4 g |
| Materiał: | srebro rodowane, próba 925 |
| Zawieszka : | ok 4 cm |
| Waga | 4,4 g |
|---|---|
| Długość łańcuszka | 44 cm |
| Kolor Kruszcu | srebrny |
| Metal | Srebro |
| Motywy | Drzewko szczęścia |
| Próba | 925 |